Marka Audi to synonim jakości i luksusu. W ofercie tej marki można odnaleźć wiele modeli samochodów miejskich, sportowych, samochodów przeznaczonych do pokonywania długich tras oraz samochodów o nadwoziu terenowym, które doskonale sprawdzają się także w mieście.

Do takich modeli należy Audi Q3, który od czasu premiery nieustannie zachwyca i wciąć zyskuje nowych zwolenników. Audi Q3 jest warte uwagi z wielu powodów.

Pierwszym z nich jest jakość zastosowanych części. Nadwozie tego modelu wykonane jest z wysokiej jakości blachy odpornej na upływ czasu i działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz, czy śnieg.

Kolejna istotna kwestia to nowoczesny silnik najwyższej jakości, przeznaczony do pokonywania wielu tysięcy kilometrów. Silnik bezawaryjny i ekonomiczny.

Następna kwestia to przestronne i niezwykle wygodne wnętrze oraz pojemny bagażnik. Na uwagę w wielu modelach zasługuje także dodatkowe wyposażenie w postaci różnorodnych systemów bezpieczeństwa i komfortu.

W mieście w szczególności sprawdzą się przednie i tylne czujniki parkowania. Ciekawym wyposażeniem jest także system doświetlania zakrętów – niezwykle przydatny na trasie, podobnie jak czujnik ciśnienia powietrz w kołach, elektryczne, podgrzewane, fotosferyczne lusterka, czujnik deszczu i zmierzchu, system ABS i system ESP.

Udogodnieniem zastosowanym w tych modelach może okazać się również wielofunkcyjna kierownica z możliwością sterowania radiem, zestaw głośnomówiący, nawigacja GPS, tempomat, radio z CD i mp3 z wysokiej jakości nagłośnieniem.