Zależy ci na tym, aby kupić samochód, który sprawdzi się w mieście i jednocześnie będzie niezawodny i komfortowy na trasie? Bez wątpienia powinieneś rozważyć zakup modelu Volkswagen Tiguan. To współcześnie jeden z doskonalszych samochodów, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Samochód, w którym wykorzystano wysokiej jakości silniki benzynowe i dieslowe. Silniki, które są w stanie pokonać setki tysięcy kilometrów.

Wreszcie silniki o dość dużych pojemnościach, gwarantujące doskonałe doznania podczas jazdy i jednocześnie silniki ekonomiczne zapewniające niewielkie spalanie paliwa na trasie. Dla wielu istotną kwestią może okazać się także design auta. Volkswagena Tiguana nie sposób pomylić z żadnym innym samochodem typu SUV. Ten model sprawia wrażenie niezwykle lekkiego i równocześnie mocno trzymającego się trasy.

Pośród tych modeli dominują te wykonane w kolorze bieli lub czerni. Dodatkowym ich atutem jest panoramiczny, elektrycznie otwierany dach. W wielu egzemplarzach tego modelu zastosowano niezliczone ilości systemów bezpieczeństwa i komfortu. Jedne niezwykle przydatne, inne miej jednak bez wątpienia sprawiające, że jazda tym autem to czysta przyjemność.

Do najpopularniejszych udogodnień zastosowanych w Volkswagenie Tiguanie należy dwustrefowa, automatyczna klimatyzacja; komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem; system doświetlania zakrętów; nowoczesna nawigacja z nowymi mapami; asystent parkowania; przednie i tylne czujniki parkowania; czujnik deszczu i czujnik zmierzchu; tempomat; wielofunkcyjna kierownica z możliwością sterowania radiem; elektryczne, podgrzewane fotele; podgrzewane, elektrycznie ustawiane i składane lusterka oraz system automatycznej zmiany świateł drogowych.