Jeśli szukasz samochodu luksusowego, a przy tym komfortowego i nietuzinkowego, bez wątpienia powinieneś postawić na Porsche Cayenne. Jest to propozycja dla szczególnie wymagających klientów. To auto niezawodne, wygodne i bezpieczne, gwarantujące najwyższy poziom komfortu. Jest to samochód, który przykuwa bardzo dużą uwagę zarówno w przypadku płci piękne, jak i mężczyzn.

Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, spośród których największą popularnością cieszą się modele w kolorze czarnym i białym. Ten model zasługuję na szczególną uwagę ze względu komfort, który gwarantuję. Warto zwrócić uwagę na jego niezwykle przestronne wnętrze oraz bardzo pojemny bagażnik. Dodatkowym atutem tego modelu są wygodne fotele oraz niezliczone ilości zastosowanych systemów komfortu i bezpieczeństwa.

W Porsche Cayenne możemy oczekiwać takiego wyposażenia jak czujnik zmierzchu i czujnik deszczu. Możemy spodziewać się elektrycznych lusterek oraz szyb, zarówno przednich jak i tylnych. Również fotele w tym modelu są elektryczne, a ponadto podgrzewane. Ciekawym rozwiązaniem w tych modelach jest także panoramicznych dach, climatronic dwustrefowy, elektrycznie regulowana kierownica, a ponadto zastosowane systemy ABS i ESP.

Element, na który trzeba zwrócić uwagę to również design. Z żadnym innym dużym samochodem miejskim nie sposób pomylić Porsche Cayenne, które po prostu rzuca się w oczy. Pomimo brak zastosowania udziwnień, jego opływowy kształt, charakterystyczne lampy i oczywiście znaczek z logo marki sprawiają, że z samochodem tym nie może się równać żadne inne auto typu suv. Porsche Cayenne jest po prostu piękne.